Poděkování

Děkujeme všem za účast v akci 40 dní s Biblí, dle počtu sledujících buď zde nebo na facebooku má tato forma podpory akce smysl. Pokud byste se chtěli vrátit k zamyšlení, doporučujeme studijní materiály, zejména otázky k osobnímu zamyšlení nebo k diskusi.
Přejeme, ať Vám tyto stránky přinesou požehnání – pokud zvážíte podporu i po skončení této akce, budeme moc rádi!

Prosba o podporu

Děkujeme všem, kdo se akce 40 dní s Biblí účastní i v tomto roce a doufáme, že tento web a facebooková stránka poskytuje užitečnou podporu v pravidelném čtení a sdílení. Tento web byl vytvořen jako podpora nejprve jen v rámci CB Kladno, ale jeho působnost je nyní širší.

V CB Kladno nyní stavíme novou modlitebnu, u které bychom chtěli, aby sloužila celému městu a okolí nejen v neděli – stejně jako používáme naší současnou (již méně vyhovující) budovu po celý týden. Potřebujeme Vaší pomoc – zvažte prosím modlitby, případně i finanční podporu. Mimo přímého daru na účet 333444005/2010 v jakékoliv výši se můžete zúčastnit závodu nebo si zakoupit virtuální materiál. Děkujeme!

Pozvánka

Zveme jednotlivce, rodiny a skupinky, aby se připojili k dalšímu ročníku akce s názvem „40 dní s Biblí“, která bude zahájena ve středu 4. března 2020 a potrvá celých 40 dní až do velikonoční neděle 12. dubna 2020. Budeme velmi rádi, pokud se i Vy připojíte svým rozhodnutím čtení vybraných částí Písma. Na letošní rok s tématem

Jeremjáš

je připraveno čtení této Biblické knihy ráno a večer a k tomu doprovodné komentáře a materiály k dalšímu zamyšlení. Veškeré materiály k této akci můžete získat na stránce „O akci“.

Jako podporu lze použít tento web, kde bude denně dostupná celá čtená pasáž a možná občas i něco navíc. Pokud Vás něco ze čtené pasáže osloví, můžete pod danou pasáží zanechat komentář nebo se zapojit do diskuse zde nebo na Facebooku – věříme, že to bude k užitku i ostatním.

Srdečně Vás zveme k zapojení, ať už si vyberete pro čtení cokoliv!